Lwia drużyna

Przyjaźń, to magia. Niechaj smutki odejdą w cień, uśmiechnij się bo nastał nowy dzień!

Ogłoszenie

2.06.12r.: Forum już nie jest nowe, gdyż ma już prawie dwa miesiące! Specjalnie stworzyłam dla wszystkich użytkowników forum gry i zabawy, a zwycięzcy tych gier będą dostawać różne nagrody~Kar
Cytat na Wrzesień: Oszczędzaj energię na chwilę, gdy naprawdę będziesz jej potrzebować..

#1 2012-04-15 20:11:23

Karasin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 6

Las

No cóż piszę księgę i mam pytanie co o tym powiecie jak narzazie dam 1 rozdział
//jest przed korektą //

Rozdział 1
Prolog i moja historia

Zwykły Spokojny Sobotni jesienny poranek. Gdybym Wtedy wiedział co nastąpi Najprawdopodobniej Próbował Bym się zabić. Lecz cóż człowiek nie wie co zgotował mu los. Ale nie przestawiłem się wam Nazywam się Anggo Benediate. A to jest Moja historia:
Tak jak mówiłem Był Zwykły Spokojny Jesienny Poranek 1999 Roku. W moim Mieście Newark. Moja rodzina W okresie 2 Wojny światowej Przebyła Drogę z Włoch do Ameryki. Ale Nie jestem tutaj żeby mówić O moich korzeniach. Cóż, A więc Zaczynajmy już bez tłumaczenia.


Powoli wstałem z mojego łoża. W moim pokoju panował spokój. Po prawej komputer i fotel do mojej pracy cóż, jeszcze raz przerwę wiecie, jestem  pisarzem. Dobra, wracajmy i tak już nie przerywam. A po lewej Mój ołtarzyk dla zmarłej żony i córki podszedłem do ołtarza i zmówiłem trzy zdrowaś Mario, i trzy wieczne odpoczywanie gdy skończyłem poszedłem do kuchni. Moja kuchnia była skromna. Może byłem bogaty ale nadal wolałem żyć biednie, po czym zrobiłem sobie jedzenie i znów poszedłem do sypialni siadłem do komputera i zacząłem pisać mojego Tytana. Lecz gdy uruchomiłem komputer, coś kazało mi wejść do Przed pokoju i  ubrałem kurtkę i spodnie zimowe gdyż była jesień zabrałem kluczę do auta i mieszkania wszyłem. Zamkiem na klucz drzwi po czym zbiegłem na dół wszyłem z mojego bloku i podszedłem do auta odtworzyłem drzwiczki i wsiadłem. Coś mną kierowało nie miałem wolnej woli jak by coś mnie opętało.  wcisnąłem   kluczyki do stacyjki auto zapaliło ruszyłem na drogę do nowego Jorku i tak cały czas jechałem wbrew własnej woli straciłem rachubę czasu gdy już Była noc, a ja nadal jechałem moja ręka na kierownicy skręciła na drugi pas nie mogłem się powstrzymać.
Jechałem na tira zamkiem oczy i poczułem wielki ból po tym już nic nie czułem.   


Koniec rozdziału Pierwszego
//Poprawione.-Kari//

Offline

 

#2 2012-04-15 20:18:22

 Karinda

http://i1062.photobucket.com/albums/t499/GoldenNove/ranga2.png

Skąd: Nowy Targ
Zarejestrowany: 2012-04-13
Posty: 169
Twoje motto:: Żyję dla innych
Ulubiona piosenka:: W sygnie.
Ulubiony bohater:: Simba, Kiara, Kovu i Zira
Pieniądze:: 50

Re: Las

Super! Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału.


Moim multikontem jest: Mkono.
http://oi45.tinypic.com/2yyz2vn.jpg

Offline

 

#3 2012-04-15 20:20:28

Karasin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 6

Re: Las

Naprawdę wow to dobrze tylko taka sprawa że np wrzucę teraz 3 bo to będzie wydane kiedyś wiecie i sprzedawane
//'łoł' nie jest polskim słowem. Pisze się je 'wow', a nie 'łoł'. Jest to angielskie słowo, które oznacza 'o rany!'. ~Set.//

Offline

 

#4 2012-04-15 20:31:26

 Setene

http://i1062.photobucket.com/albums/t499/GoldenNove/ranga2.png

Skąd: Zła Ziemia
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 156
Autor avatara:: MissAudi
Twoje motto:: Zawsze trzeba dotrwac do końca
Ulubiona piosenka:: Dużo
Ulubiony bohater:: Skaza, Zira, Nala...
Pieniądze:: 50
WWW

Re: Las

Czytałam to i jeszcze raz mówię- masz talent!

Offline

 

#5 2012-06-03 18:27:11

 Niva

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-04-22
Posty: 54
Twoje motto:: mówię co myślę, robię co mówię
Ulubiona piosenka:: Przyjdzie czas
Ulubiony bohater:: Skaza
Pieniądze:: 50

Re: Las

Interesującą historia , czekam na dalsze części , ale mam jedno ale [xD]
po co zaczynasz niektóre wyrazy z wielkeij litery , jak powinny być z małej ?
Jak przeczytałam tytuł i wstęp , myślałam że będzie to creepy pasta .


Nic nie stanie mi na przeszkodzie ~`Lord Shen

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pociagidzikiegozachodu.pun.pl www.sonygsm.pun.pl www.naruto-center-pbf.pun.pl www.wsowl2008.pun.pl www.dolinarozpusty.pun.pl